Buitinė Technika

2vnt Pakeisti Būsto Shell Xbox Vienas Slim Belaidis valdiklis Su Dpad RB LB RT LT Suaktyvina Buferiai Mygtuką Mod Kit 2022

Apie laisvą pelną

spustelėkite "Grąžinti Prekes" ir Pasirinkti antrąjį variantą "asmeninių priežasčių"

Už išsamius veiksmus, spauskite ant nuotraukos.

Xbox One S duomenų Valdytojo pakeitimo shell

Pakeitimo atveju xbox vienas slim, veikia lygiai kaip originalas shell, vėsioje išvaizda ir patogus apvalkalo medžiagos , kietasis atveju, pagaminti iš aukštos kokybės medžiaga gali atlaikyti žalą!

DUOMENŲ VARLĖ Priekiniai Shell Xbox Vienas Plonas Pakeisti Priekiniai Atveju Įrankis, Skirtas "Xbox" Vienas Plonas Belaidžio ryšio Valdiklis

Nebrangus ir puikiai tinka.Pakeisti atveju su nauja spalva yra tokia pati kaip nauja rankena.Ateikite ir pirkite dabar!

Tai yra duomenų valdytojo atveju, Xbox Vienas Plonas

DUK

Q: Ar shell kostiumas Xbox vieną ar Xbox 360 vieną ?

A: Ne, draugas !šis valdiklis tinka tik Xbox vienas plonas .

Q: - Tai produktas, skirtas atsuktuvas įtraukti?

A: Taip, draugas !ne tik būti atsuktuvas , mes taip pat įeina varžtai .

Q:ar produktą, įtrauktą į motininę plokštę ?

A: Ne, draugas !Šis produktas yra tik pakeisti shell, išskyrus motininę plokštę valdytojai.Prašome patvirtinti, kad šis straipsnis yra teisingas modelis jums reikia, prieš pateikiant užsakymą.

Q:ar Yra kokia nors garantija nuo jav?

A: Mes bus išbandytos visos prekės yra kruopščiai prieš išsiuntimą , mes esame užtikrinti, kad jie dirba puikiai.jei produktas turi kokių nors problemų, kai jūs jį gauti, pls nedvejodami susisiekite su mumis pirmą kartą.

Q: Apie grąžinimo ir atlyginimo ?

A: Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo tos dienos, kai ji buvo gauta.Visos prekės TURI būti grąžinamos originalioje pakuotėje ir turėsite pateikti mums laivybos sekimo numerį , konkrečios Priežasties, dėl grąžinimo, ir jūsų užsakymo numerį .

Q: Apie Laivybos ?

A: įprastas pristatymo laikas yra 15-60 dienų .Jei negavote daugiau nei šiuo metu , prašome susisiekti su mumis .seksime ekspedicija ir grįžti atgal, kad jūs kuo greičiau atsakyti.Tikslas yra klientų pasitenkinimas!Balsavimas : Jei esate Brazilijoje , pristatymo laikas yra 25-90 dienų , nesvarbu, kokios laivybos būdas, nes custom.Nepalikite blogų atsiliepimų pirmą kartą su bet kokio kontakto .

Aprašymas:

1. Suderinamas su Xbox one S valdytojas

2. Su šio valdiklio shell kit ir įrankiai, jūs galite lengvai atnaujinti valdytojas arba pakeisti jūsų mėgstamiausia spalva.

3. Medžiaga: ABS plastikas

4. OEM dizainas

Produktų ekranas

Paketų sąrašo:

2 x Priekinis Shell 2 x Atgal shell

2 x Surround dalis mygtuką vadovas

2 x Mygtuką skirtuką 4 x Share & Option Mygtukas

2 x Syn Mygtuką, 2 x LT mygtuką, 2 x RT mygtuką

4 x Laikytis 2 x Baterijos Dangtelis

4 x Analoginis / Stick Thumbstick 2 x LB mygtuką RB

8 x ABXY mygtuką Įrankiai:

2 x T8 Atsuktuvas 2 x T6 Atsuktuvu 2 x Smalsauti

10 x T8 Varžtai 10 x T6 Varžtai

Dėmesio!

1. Mes parduodame tik duomenų valdytojo atveju, ne visą valdytojas;

2. Ekrano yra skirtingas visiems, kad spalvos gali šiek tiek skirtis, prašome suprasti;

3. Jei norite didmeninė mūsų produktus, prašome susisiekti su mumis, mes jums gerą nuolaidą;

4. Jei norite, kad jūsų pačių valdytojas talpyklos, prašome susisiekti su mumis;

5. Kai jums padaryti užsakymą, prašome patikrinti valdiklio viduje, yra daug skirtingų versijų apie valdytojas (shell), mes prekiaujame šią versiją, jeigu jūs esate atsakingas, tikrinant versiją, kad duomenų valdytojas.

Puikiai

Talpinti geriausias iki šiol,visiškai tinka pylimas ant visų šonų,sėdėti tinkamai apie visus įrašus.

Įvairių Spalvų Rinktis

Pasirinkite savo mėgstamą atveju spalva papuošti savo mylimą valdytojas.

Didvyriškumas Išskirtinis Pakeitimo Shell

Aušinimo pagrindą Nintend Perjungti TV Dokas Paramos Vaizdo Išvesties lizdų Doko Stotis Priedai

• Platformos: Xbox Vienas Plonas korpusas
  • Prekės Pavadinimas: DUOMENŲ VARLĖ