Namų Apyvokos Prietaisai

Tinka Braun Elektrinis Skustuvas Galvos Priedai 52S 5 Serijos Skustuvai 5020S 5030S 5040S 5050CC 5090CC 5748

1.Tinka 5 serija, 52S:5020S, 5030S, 5040S, 5050CC 5090CC, 5748, 5749

2,Aukštos Kokybės Medžiagos: Jis yra pagamintas iš pasirinkto aukštos kokybės medžiagų, siekiant užtikrinti nuolat, efektyvus ir paprastas naudoti savybes.

3,Geriausias Skutimosi Efektas: norint gauti geriausią skutimosi poveikio nuolat, mes rekomenduojame, kad jūs pakeisite skusti galva kas 18 mėnesių.Per 18 mėnesių, jūsų elektrinį skustuvą, gali apdaila daugiau nei 6 mln. plaukus, taip laipsniškai mažinant genėjimo rezultatus.

4,Specialaus Apdorojimo Technologija: pakeitimas vadovas priima specialius perdirbimo technologijas, kurios labiau išryškina tekstūrą jūsų skustuvas.

5,Atkurti Veiklos: Keisti galvos gali atkurti jūsų skustuvas našumą ir geriau skustis effect.By keičiasi galva reguliariai, skustuvo bus išlaikyti savo geriausios būklės daugelį metų.

Spalva: Kaip parodyta paveikslėlyje

Medžiaga: plastikas + metalas

Pakuotės Turinys:

2 x skutimosi reikmenys

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

• Prekės Pavadinimas: FGHGF
  • Sertifikavimo: NĖRA