Buitinė Technika

Nuotolinio valdymo pultelis Kreiptuką 5D Mygtuką Penkių Matmenų Rokeris Nykščio Stick Drone Priedai, Remontas Dalis Mavic Pro

Mes siūlome nuolaida didelis kiekis.Kviečiame susisiekti su mumis!

Savybės: RC drone 5D mygtuką nuotolinio valdymo penkių matmenų kreiptuką.Suitabel už Mavic Pro.

Didžiosios pakeisti skaldytų, praleistus arba netyčia sugadinti valdiklio mygtuką, todėl priežiūra daugiau nerimauti nemokamai.

Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, patikimas ir patvarus, kad ilgalaikio naudojimo.

Ilgas tarnavimo laikas ir lengvas montavimas.

Dydis: 0.8x0.8x0.9cm

spalva: juoda

Medžiaga: plastikas

Pakuotės Turinys:

1 x Drone, Nuotolinio Valdymo Mygtukas

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

Apie Mus

Prašome tikime, kad mūsų klientų aptarnavimo darbuotojų lojalumo ir rankena galimybes.Ne taip lengvai duoti neigiamą įvertinimą ir blogų atsiliepimų žvaigždės .Nes vertinimas negali pakeisti ,atsiliepimų negaliu pakeisti, Turime bendrauti ir suprasti vienas kitą.

Apie Mokėjimą

Jei jūs patenkinti bet problema, kai atliekant mokėjimą, prašome susisiekti su www.jautmalkesmokykla.lt Klientų Aptarnavimo Centras prašyti pagalbos:

1. Prašome patikrinti, ar pakuotė ir daiktas, kai jūs gaunate kruopščiai ir įsitikinkite, nėra jokių problemų.

2. Jei turite kokių nors problemų, ar nėra visiškai patenkintas savo paketą,prašome don ' t būti, nedvejodami kreipkitės į mus pirmą kartą, prieš palikdami neigiamą atsiliepimą.Mes išspręsti problemą, kad patenkinti jus.

3. Jei nėra jokių problemų, prašome palikti mums 5 žvaigždučių teigiamų atsiliepimų.

Jūsų iškilmingai yra mūsų didžiausia motyvacija ! ! !

• Modelio Numeris: Nuotolinio Drone Valdymo Mygtukas
  • Sertifikavimo: NĖRA